Teenused

Muudame iga sõiduki tõeliselt sinu omaks

0
Asutatud
0
Projekte
0
Kliente
0
Auhindu

Projektid

Projektide ehitusel ei ole meil piire ega kindlaid eelistusi, seega
oleme valmis teostama kõiki ideid, mis vajavad lahendust. Ehitame ja valmistame ette maastiku, matka ning offroad autosid. Paigaldame lisavarustusena vintse, snorkleid, tõstesarju, metallist küljeraudu ja kaitseraudu, suuremaid rattakomplekte, katusetelke jpm.

Samuti projekteerime ja valmistame eriotstarbelisi sõidukeid kui ka varustust. Renoveerime ja remondime sõiduautosid. Disainime ja ehitame mootorrattaid ning klassikalisi sõidukeid. Ehitame klassidele vastavaid võidusõidu autosid nii offroad kui ka erinevate rallide tarvis.

Remont ja hooldus

Remondime ja hooldame sinu sõiduki, olenemata selle liigist või
suurusest. Teostame alates õlivahetusest kuni keerukamate mootori ning veermiku remontideni välja, samuti suudame pakkuda margiesinduse tasemel garantiijärgset hooldust kõikidele autodele. Teeme suuremahulisi remonte kõikidele sõlmedele, vahetame mootoreid, teostame täieliku diagnostikat ja paigaldame kvaliteetseid garantiiga varuosi.

Lisavarustus

Pakume ja paigaldame offroad, matka, moto, maastiku ja
võidusõiduvarustust. Lisvarustuse võimalused on piiritud, alates
lihtsamatest tiivalaiendite paigaldusest kuni täieliku ümberehituseni välja. Valikus on kvaliteetsed vintsid, snorklid, kaitserauad, tõstesarjad, katuseraamid, redelid, tiivaleiendid, rehvid, veljed, lisatuled, matkavarustus, kompressorid, diferentsiaali lukud ja palju muud.

Ümberehitus ja renoveerimine

Projekteerime, disainime ja ehitame auto ning mototehnikat. Taastame originaal lahendusi kui ka ehitame ning renoveerime eriprojekte.
Taastame klassikalisi sõidukeid ja pakume täielikku paketti
ümberehitustel. Anname konsultatsioone mõtete teostuseks ja aitame realiseerida teostamata unistusi.

Muud teenused

Teostame lisaks auto- ja mootorrataste ehitusele, remondile ning
hooldusele toetavaid tegevusi nagu liivapritsitööd, velgede taastamine, alusraamide renoveerimine, metalli- ja keevitustööd, värvitööd, 2-takt ja 4-takt mootorite remont/hooldust, rehvide vahetust, võidusõidu tehnika ning varustuse remonti ja hooldust, lisavarustuse ja tarvikute tootmist ning pakume erinevaid võidusõidu teenuse pakette (kart, offroad ja rallikross).